+31 6 39469840 (Best bereikbaar 17 en 18 uur)
info@liefdevoorhonden.nl
  • Home
  • Onze honden
    • Beschikbare honden
    • Geadopteerde honden
      • Adoptiejaar 2011
      • Adoptiejaar 2022
      • Adoptiejaar 2025
    • Gereserveerde honden
    • Overleden honden
    • Adoptieprocedure
    • Intake formulier adoptiehond
  • Gastgezin
  • Over ons
  • Nieuws
  • Webshop
    • Donatieshop.nl
    • veiligheidstuigjes.nl
  • Contact
  • Doneer

Wat neem je mee als je een adoptiehond gaat ophalen? veiligheidstuigje en…

Posted on 30 januari 2021

Handig lijstje voor als u uw adoptiehond gaat ophalen! Heel belangrijk is het veiligheidstuigje of wel no-escape tuigje of Houdini harnas. Maar die wordt al door onze vereniging verzorgd. U hoeft alleen maar de gewenste kleur door te geven!
Wellicht zijn er stichtingen voorstander van het gebruik van een bench. Wij hebben daar slechte ervaringen mee. Een hond heeft vaak al enkele dagen opgesloten gezeten in een bench en is er daardoor moeilijk opnieuw in te krijgen. Het geeft een onnodig gevecht om dit voor elkaar te krijgen met een al overstresste hond met alle gevolgen van dien (bijten, ontsnappen). Wij adviseren daarom altijd met 2 personen te komen, hond aan gordel op achterbank en iemand erbij die de hond in de gaten houdt. Vooral bij portier open en dicht oppassen. Maar met autogordel en dubbel aangelijnd aan veiligheidstuig en halsband moet dat goed gaan.
Zie ook website veiligheidstuigjes

Vorig bericht
Tijdelijk storing met de mail!
Volgend bericht
Help de dieren in Oekraïne met voer medicatie en geld!

Steun onze dieren en onze stichting.

Het is onmogelijk om de honden te helpen zonder de grote groep vrijwilligers in Nederland en in het buitenland. Word donateur en help de honden in het asiel!

Word donateur

Laatste nieuws

  • Help de dieren in Oekraïne met voer medicatie en geld!
  • Wat neem je mee als je een adoptiehond gaat ophalen? veiligheidstuigje en…
  • Tijdelijk storing met de mail!
  • Meld je aan als gastgezin!
  • Pets Place Nieuwegein zamelt in voor onze vereniging!

Liefde voor honden

Amor Para Perros betekent letterlijk.. liefde voor honden. Vanuit die passie zijn wij in 2012 de vereniging gestart. Een gedreven team van vrijwilligers die honden in nood helpen in binnen- en buitenland. Alle honden verdienen een liefdevol huis en een gezond leven. Onze hulp hierin is grenzeloos.

Recente berichten

Help de dieren in Oekraïne met voer medicatie en geld!
26 februari 2022
Tijdelijk storing met de mail!
29 augustus 2020
Meld je aan als gastgezin!
29 augustus 2020

Contact

info@liefdevoorhonden.nl
+31 6 39469840

(het beste bereikbaar op werkdagen tussen 17 en 18 uur)

Amor para Perros, Liefde voor honden, Amsterdamsestraatweg 239 3551 CC Utrecht Nederland
IBAN: NL63 TRIO 0197 6849 04 Op naam van Amor Para Perros
Facebook
YouTube
Instagram

© Alle rechten voorbehouden | Creatie: mikeslutter.nl

  • Home
  • Ter adoptie
  • Contact
Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren. Als u doorgaat met het gebruiken van deze site, gaat u hiermee akkoord. Privacybeleid